Weizennachmehl

Weizennachmehl
kvietinės pamiltės statusas Aprobuotas sritis pašarai apibrėžtis Šalutinis produktas, gausus krakmolo, gaunamas sijojant ir valcuojant kvietines kruopas ir miltus, turintis endospermų dalelių su smulkiomis išorinės luobelės skiautelėmis ir grūdų atliekų. atitikmenys: angl. wheat chaff vok. Weizennachmehl rus. пшеничный помол pranc. balle de blé šaltinis Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2004 m. lapkričio 2 d. įsakymas Nr. 3D-597 „Dėl Pašarinių žaliavų tiekimo į rinką taisyklių patvirtinimo“ (Žin., 2004, Nr. 163-5961)

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Нужно сделать НИР?

Look at other dictionaries:

  • balle de blé — kvietinės pamiltės statusas Aprobuotas sritis pašarai apibrėžtis Šalutinis produktas, gausus krakmolo, gaunamas sijojant ir valcuojant kvietines kruopas ir miltus, turintis endospermų dalelių su smulkiomis išorinės luobelės skiautelėmis ir grūdų… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • kvietinės pamiltės — statusas Aprobuotas sritis pašarai apibrėžtis Šalutinis produktas, gausus krakmolo, gaunamas sijojant ir valcuojant kvietines kruopas ir miltus, turintis endospermų dalelių su smulkiomis išorinės luobelės skiautelėmis ir grūdų atliekų.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • wheat chaff — kvietinės pamiltės statusas Aprobuotas sritis pašarai apibrėžtis Šalutinis produktas, gausus krakmolo, gaunamas sijojant ir valcuojant kvietines kruopas ir miltus, turintis endospermų dalelių su smulkiomis išorinės luobelės skiautelėmis ir grūdų… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • пшеничный помол — kvietinės pamiltės statusas Aprobuotas sritis pašarai apibrėžtis Šalutinis produktas, gausus krakmolo, gaunamas sijojant ir valcuojant kvietines kruopas ir miltus, turintis endospermų dalelių su smulkiomis išorinės luobelės skiautelėmis ir grūdų… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”